Aktualności

Zaproszenie na XLI Ogólnopolską Pielgrzymkę Energetyków na Jasną Górę

Drodzy Energetycy! Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków „Nazaret” wraz z Duszpasterzem Krajowym serdecznie zaprasza całą wspólnotę pracowników energetyki, emerytów oraz ich rodziny na XLI Ogólnopolską Pielgrzymkę Energetyków na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymujemy w dniach 22–23 sierpnia (zgodnie z tradycją: pierwsza sobota i niedziela po… Czytaj więcej »Zaproszenie na XLI Ogólnopolską Pielgrzymkę Energetyków na Jasną Górę

Życzenia na Wielkanoc 2026

Przyciągnąłeś Panie wszystko do siebie, aby to, co działo się kiedyś w jednej świątyni żydowskiej, okryte cieniem znaków, mogły teraz czcić wszystkie narody w wypełnionej i ujawnionej tajemnicy św. Leon Wielki, papież Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Energetykom i ludziom związanym z branżą energetyczną składamy… Czytaj więcej »Życzenia na Wielkanoc 2026

4-7 grudnia 2025 – Spotkanie członków KSE „Nazaret”

Zaproszenie KSE 4-7.12.2025 W imieniu Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków „Nazaret” serdecznie zapraszam na spotkanie zaangażowanych członków KSE do Zduńskiej Woli, miejsca urodzenia Świętego Maksymiliana, patrona polskich energetyków. Termin: spotkanie odbędzie się w dniach 4 – 7 grudnia 2025 r. Miejsce: Centrum Rekolekcyjno – Konferencyjne, Zduńska… Czytaj więcej »4-7 grudnia 2025 – Spotkanie członków KSE „Nazaret”